Urządzenie wspomagające do pakietowania spinek ogrzewania podłogowego

Urządzenie powstało z myślą o początkowej fazie uruchamiania produkcji seryjnej spinki do ogrzewania podłogowego oraz obsługi produkcji niskoseryjnej. 

Jej zastosowanie pozwala na spełnienie wymagań wydajnościowych oraz funkcjonalnych klienta takich jak:

  • realizacja łączenia termicznego,
  • rozmiar pakietu 10-50szt (konfiguracja w trakcie zamówienia),
  • czas operacji > 10s/pakiet (parametr zależny od rodzaju tworzywa i wielkości spoiny),
  • niskie wymagania dotyczące zasilania,
  • możliwość ustawienia na stole roboczym.

Urządzenie wyposażone jest w system sterowania umożliwiającym weryfikację stanu procesu i maszyny oraz ich parametryzację. Zaimplementowany system sterowania umozliwia zdalną kontrolę oraz parametryzację. Obsługa automatu jest wysoce intuicyjna, co przekłada się na łatwość użytkowania.

Cechy urządzenia:

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań i dużego doświadczenia w budowie urządzeń do sortowania i pakietowania spinek, nowe urządzenie jest bardzo wydajne.

Nowoczesny moguł zgrzewający zapewnia stabilną i długotrwałą pracę. Rdzeń ze stopów miękkich zapewnia odpowiedni rozkład temperatur a odporna na ścieranie powłoka zapewnia niską degradację mechaniczną.

W urządzeniu zastosowano napęd liniowy zapewniający stałość parametrów w czasie oraz stabilność spoiny.

Nasz zespół inżynierów zaprojektował wszystkie wymagane do poprawnej pracy linii elementy. Ich wytworzeniem zajmują się dobrze znane nam firmy polskie a sam montaż ponownie prowadzony jest bezpośrednio na terenie naszej firmy przez wykwalifikowaną kadrę pracowników.

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.

X